![](https://touchedromania.org/wp-content/uploads/2020/07/garage-sale-1.jpg)
Angajatii de la Citybank ne-au facut o mare bucurie si au donat haine si accesorii de foarte buna calitate pentru un eveniment de strangere de fonduri in favoarea mamelor si a copiilor din programele Touched Romania.Ei au aranjat totul foarte frumos si si-au invitat prietenii sa iasa la cumparaturi. Mamele si copiii din Casa Agar au fost privilegiati si si-au putut alege hainutele dorite la preturi preferentiale. Multumim echipei Citybank pentru implicare si pentru tot ajutorul!