![](https://touchedromania.org/wp-content/uploads/2020/07/delta-dunarii.jpg)
La finalul lunii august, 32 de copii și adolescenți din programele noastre au trăit o experiență de neuitat în Delta Dunării. Au mers cu bărcile pe canale, au pescuit, au vizitat monumente istorice, au învățat lucruri noi și mai ales s-au distrat, la fel ca toti ceilalți copii. Mulțumim prietenilor noștri de la Wings of Support și Auchan pentru că au dăruit amintiri frumoase și multă bucurie copiilor noștri!