![](https://touchedromania.org/wp-content/uploads/2020/07/faith-si-mama.jpg)
Faith Sylvester a venit anul trecut sa ne ajute ca voluntar la Casa Agar. I-a fost greu la inceput, stia foarte putin romaneste si totul era diferit pentru ea. Totusi, dragostea pentru copii si sentimentul ca indeplineste o misiune importanta in viata au ajutat-o sa treaca peste toate provocarile si sa daruiasca din sufletul ei copiilor si mamelor din Casa Agar. Timp de un an de zile, cu multa dedicatie si delicatete a ingrijit copiii si a imbarbatat mamele din Casa Agar. Luna trecuta s-a intors acasa lasand in urma multe amintiri frumoase.
Multumim draga Faith!
![](https://touchedromania.org/wp-content/uploads/2020/07/faith-si-mama.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA